Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

 

                                                                       

YURTLARKURSLAR.COM  Olarak başlattığımız Kampanyada Tüm firmaları Web Sitesi Sahibi Yapıyoruz 

BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ GSM : 0 554 469 20 80

 

Neden web sitesi yaptırmalıyım?

 

Neden web sitesi yaptırmalıyım?
 
Web sitesi en ucuz reklam aracıdır.
 
Her gün milyonlarca kişi internette dolaşmaktadır.
 
Bir ürün, hizmet veya bilgi en önce webden araştırılmaktadır.
 
Bir şirketin iş olanakları 24 saat 365 gün tüm Türkiye ve dünyaya sunulmaktadır.
 
İletişimin ve ticaretin geleceği web üzerine kurulmaktadır.
 
Webde aynı anda hem ürün tanıtımı yapılıp hem de sipariş alınıp, verilebilmektedir.
 
Ziyaretçi dünyanın neresinde olursa olsun size erişebilmektedir.
 
Sizi arayan kişi webde her zaman bulabilmektedir.
 
Web maliyeti, katolog veya broşürden daha ucuz olmaktadır.
 
Webde haber, ürün her zaman daha taze olmaktadır.
 
Weble iletişim daha hızlı, kolay ve ucuzdur.
 
               
Günümüz dünyasında insanlar alışverişlerini evlerinden yapmakta, almak istedikleri ürünleri önce web sitelerinden incelemektedirler. Seyahate çıkmadan önce gidecekleri yerden, kalacakları odaya kadar her türlü enformasyonu web sitelerinden öğrenmektedirler. İş başvurusunda bulunurken çalışacakları şirket hakkındaki bilgileri web sayfalarını inceleyerek tanımaktadırlar.
 
                                                                           DUYURU

 

Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasalaştı- 14 OCAK 2011 Kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini oluşturmayan veya “bilgi toplumu” hizmetlerine özgülemeyen şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacak. Küçük ölçekli işletmelere ise internet sitesi kurmaları için 1 yıl süre verilecek 
 
KANUN METNİ MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, paysahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına, bilgi almaya yönelik sorulara, verilen bilgiye ve benzeri diğer işlemler ile bu kanunda ve diğer kanunlarda paysahiplerinin veya ortakların aydınlatılmasının öngörüldüğü konulara tahsis etmek zorundadır.
 
Ayrıca, finansal tabloları, bunların dipnotları, yıllık rapor, yönetim kurulunun kurumsal yönetim ilkelerine ne oranda uyulduğuna ilişkin yıllık değerleme açıklaması, denetçinin, özel denetçinin, işlem denetçilerinin raporları ve yetkili kurul ve bakanlıkların istedikleri pay sahiplerinin ve sermaye piyasasını ilgilendiren konulara ilişkin olarak şirketin cevap ve bildirimleri ve diğer ilgili hususlar şirketin web sitesinde yayınlanır. Bu hükümdeki yükümlülüğe uymama, kanuna aykırılığın ve yönetim kurulunun görevini yerine getirmemesinin bütün sonuçlarını doğurur. Ceza hükümleri saklıdır. Finansal tabloları ile her türlü rapor üç yıl sitede kalır.